29 apr. 2021

Warehouse and Service Operator / Operator Magazynu i Serwisu

Jako wiodący europejski twórca i producent rozwiązań Fiber-to-the-Home CPE, z ponad siedmioletnim doświadczeniem w technologii światłowodowej, szczycimy się tym, że tworzymy urządzenia o ponadprzeciętnym wykonaniu i jakości.

Siedziba główna firmy mieści się w Danii, podczas gdy nasze działy R&D oraz obsługi klienta zlokalizowane są w Polsce. Nasze oprogramowanie oraz urządzenia produkowane są na miejscu, co gwarantuje naszym klientom jakość, jakiej potrzebują. Przez lata udowodniliśmy, że potrafimy szybko i efektywnie dostosowywać się do nowoczesnych technologii, pracując z klientami w celu zapewnienia im usług, jakich oczekują.

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku FTTH CPE, Icotera szuka osób, które pomogą nam w rozwoju i umacnianiu naszego Działu Logistyki. Pracując z nami zostaniesz częścią środowiska, które tworząc swoje produkty wykorzystuje najnowsze technologie i trendy dostępne na rynku. Dołącz do nas!

Twoje obowiązki:

  • Zadania serwisowe - czyszczenie, pakowanie, testowanie serwisowanych urządzeń (główne zadanie)
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanego towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury
  • Inne zadania wynikające ze specyfiki pracy działu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office) i narzędzi Google
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dokładność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie średnie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Doświadczenie w pracy z programami magazynowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektroniki (umiejętność czytania schematów, lutowania)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa na 3 mies. okres próbny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karnetu sportowego, dofinansowanie do posiłków, bonusy i świadczenia socjalne
  • Odzież i obuwie robocze

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) klikając w przycisk "Aplikuj"

CLICK HERE TO APPLY

Prosimy o załączenie poniższego oświadczenia w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego przez Icotera Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Aleja Niepodległości 44, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.