23 may. 2019

Administration and HR Assistant

Jesteśmy europejską firmą technologiczną działającą na rynku telekomunikacyjnym od ponad dziecięciu lat. Projektujemy i wytwarzamy urządzenia sieciowe w technologii Fiber-to-the-Home (FTTH), które dostarczają użytkownikom końcowym szerokopasmowy Internet, telefonię (VoIP) oraz telewizję (CATV/IPTV). Nasze produkty cechuje ponadprzeciętny design, najwyższa jakość wykonania oraz znakomite parametry techniczne, a my staramy się dopasowywać nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów.

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Poland, Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego
  • Koordynacja zamówień zakupów: artykuły biurowe, spożywcze itd.
  • Organizacja wyjazdów służbowych - rezerwacja hoteli, transportu itd.
  • Rozliczenia finansowe, wystawianie faktur
  • Kontakt z dostawcami zewnętrznymi (produkty, usługi)
  • Codzienne wsparcie dla Pracowników
  • Dbałość o ład i porządek w przestrzeni biurowej i socjalnej
  • Udział w projektach i działaniach HR’owych wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Oczekujemy:

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończonych studiów (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Znajomości przepisów Prawa Pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Kadrowo-Płacowego

Oferujemy:

  • Udział w rozwoju międzynarodowej firmy technologicznej
  • Elastyczny czas pracy
  • Współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity, m.in.: dofinansowanie do obiadów, pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, świeże warzywa i owoce, udział w zajęciach Ligi Sportowej Icotera
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w tematyce HR, Prawa Pracy.

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres: [email protected]
W CV prosimy także o zawarcie następującej klauzuli:

“I agree that my personal data will be processed by Icotera Sp. z o.o. in order to recruit for the position I am applying for.”

Pragniemy zwrócić uwagę, że skontaktujemy się tylko i wyłącznie z Kandydatami, których doświadczenie i umiejętności opisane w CV są zgodne z naszymi oczekiwaniami.